Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 38 Głosów - 3.18 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mało użytkowników
Autor Wiadomość
mjwielobob Offline
Junior Member
**

Ilość postów: 8
Mało użytkowników
Witam,

czy ktoś z administratorów zadbał o to, by to forum było odwiedzane? Mało użytkowników - nie będzie z tego dyskusji.

pozdrawiam
Maciek
31.10.2009 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
Gość
Unregistered

RE: Mało użytkowników
Oj! Nie bedzie z tego dyskusji, a i jeszcze jedno. Dlaczego wszyscy postrzegają pedagoga tylko jako osobe pracującą w oświacie. Ja jestem pedagogiem op - wych, resocjalizacyjnym, terapeuta ped. i oligofrenopedagogiem i Kochani nie pracuje w w szkole (choć miałam taką przykrą okazję spróbować tego miodku). Pracuję z dorosłymi osobami niepełnosprawnymi int. w ośrodku wsparcia dziennego właśnie dla niep. i chorych psychicznie. Ludzie dlaczego nie potraficie wyjść poza szablon nawet w tak elementarnej sprawie. Pedagog to nie tylko belfer. Moim skromniutkim zdaniem nauczycielowi do pedagoga to baaardzo wiele brakuje i czasem to aż wstyd gdy się tych określeń używa zamiennie.
Pozdrawiam
31.10.2009 21:38
Zacytuj ten post w odpowiedzi
mjwielobob Offline
Junior Member
**

Witaj,

cóż dla mnie nauczyciel to też dużo znaczy. A kwestia czy dany człowiek dorasta do określenia nauczyciel/pedagog/wychowawca to już odrębna sprawa...

No ale nie czarujmy się czy wszyscy lekarze dorastają do określenia "lekarz"?? Sad

M.
31.10.2009 22:15
administrator Offline
Administrator

Ilość postów: 11
(31.10.2009 15:55)mjwielobob napisał(a):  Witam,

czy ktoś z administratorów zadbał o to, by to forum było odwiedzane? Mało użytkowników - nie będzie z tego dyskusji.

pozdrawiam
Maciek

Witaj,
mam nadzieję w "chwili czasu" zakupić skrypt forum IP.Board, dodać jakąś grafikę i dopiero wtedy oficjalnie ruszyć. Na razie zainstalowałem tylko darmowy skrypt forum, aby coś, powoli się rozkręcało.
Na pewno w przyszłości postaram się bardziej położyć nacisk na reklamę forum, ale nie chcę "kupować" wiadomości, tak jak to często bywa, bo moim zdaniem nie chodzi o "produkcję" wpisów, tylko wartościowe dyskusje - tak, jak sam to opisałeś.
03.11.2009 21:12
administrator Offline
Administrator

Ilość postów: 11
(31.10.2009 21:38)Gość napisał(a):  Oj! Nie bedzie z tego dyskusji, a i jeszcze jedno. Dlaczego wszyscy postrzegają pedagoga tylko jako osobe pracującą w oświacie. Ja jestem pedagogiem op - wych, resocjalizacyjnym, terapeuta ped. i oligofrenopedagogiem i Kochani nie pracuje w w szkole (choć miałam taką przykrą okazję spróbować tego miodku). Pracuję z dorosłymi osobami niepełnosprawnymi int. w ośrodku wsparcia dziennego właśnie dla niep. i chorych psychicznie. Ludzie dlaczego nie potraficie wyjść poza szablon nawet w tak elementarnej sprawie. Pedagog to nie tylko belfer. Moim skromniutkim zdaniem nauczycielowi do pedagoga to baaardzo wiele brakuje i czasem to aż wstyd gdy się tych określeń używa zamiennie.
Pozdrawiam

Bardzo ciekawa i chyba jednak trafna uwaga. Można by spróbować jakoś pogodzić tą sytuację na forum i rozdzielić kwestię pedagoga szkolnego od opisanej przez Ciebie sytuacji. Wszelkie sugestie postaram się wykorzystać przy tworzeniu forum.
03.11.2009 21:14
mjwielobob Offline
Junior Member
**

(03.11.2009 21:12)administrator napisał(a):  Witaj,
mam nadzieję w "chwili czasu" zakupić skrypt forum IP.Board, dodać jakąś grafikę i dopiero wtedy oficjalnie ruszyć. Na razie zainstalowałem tylko darmowy skrypt forum, aby coś, powoli się rozkręcało.
Na pewno w przyszłości postaram się bardziej położyć nacisk na reklamę forum, ale nie chcę "kupować" wiadomości, tak jak to często bywa, bo moim zdaniem nie chodzi o "produkcję" wpisów, tylko wartościowe dyskusje - tak, jak sam to opisałeś.

pewnie, że nie chodzi o sztuczne napędzanie tłoku, ale na pewno wspomoże forum, gdy więcej użytkowników będzie o nim wiedzieć

powodzenia we wgrywaniu skryptu
pozdr.
M.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.11.2009 01:32 przez mjwielobob.)
04.11.2009 01:30
Gość
Unregistered

Witam,
regularnie odwiedzam stronę pedagodzy.pl, głównie - w poszukiwaniu pracy - bo taki dział istnieje. Niestety nie pojawiają się w nim żadne oferty. Myślę, że należałoby dotrzeć do większej liczby osób, aby rozwinąć się mogły działy: "Praca dla pedagoga" oraz "Szukam pracy". Dla osób - takich jak ja - które ukończyły studia i poszukują pracy w zawodzie, jest to niezwykle ważne.
Jeśli natomiast chodzi o następującą wypowiedź Gościa: "Dlaczego wszyscy postrzegają pedagoga tylko jako osobę pracującą w oświacie" - ja osobiście w ten sposób osoby pedagoga nie postrzegam. To kiedyś nauczyciel uważany był za pedagoga, obecnie nauczyciel raczej naucza, a nie wychowuje, "prowadzi".
Osobiście wybrałam kierunek pedagogiki opiekuńczo-resocjalizacyjnej - i nie widzę siebie jako osoby pracującej w oświacie. Dokumenty składam do placówek wychowawczych, zakładów poprawczych, domów dziecka, ośrodków interwencji kryzysowej, domów pomocy społecznej, a nawet ośrodków dla osób psychicznie chorych, mając świadomość dalszego dokształcania się i robienia czegoś, co zawsze chciałam robić. Mam nadzieję, że w końcu się uda.
Pozdr
18.11.2009 10:20
Zacytuj ten post w odpowiedzi
kirlan Offline
Junior Member
**

Ilość postów: 2
W Polsce jest mrowie nauczycieli, pedagogów, wychowawców. Piszę mrowie bo nie wiem ile tysięcy , ale oceniam że uzbierało by się tylu ile jest mieszkańców w całkiem sporym miasteczku. W Polsce internet (tak! ten pisany małą literą!) jest od kilkunastu lat. Jak połączyć te dwa fakty to całkiem niepojętym jest to że fora nauczycielskie, dydaktyczne, pedagogiczne, tak cienko przędą - WSZYSTKIE.

Dowolne forum niszowej gierki x ma tyle postów dziennie co fora wyżej wspomnianych typów przez miesiąc albo kwartał, a średnia liczba użytkowników logujących się dziennie na niszowe fora rozrywkowe bije na głowę całkowitą liczbę użytkowników dowolnego forum pedagogicznego, czy dydaktycznego. Jak to możliwe?? Huh

Pojęcia nie mam i chętnie poznam możliwe przyczyny. Fakt faktem: na wszystkich takich forach jest cienko.

==================
Pojęcia nie mam skąd wzięła się ta cyrylica czy inna grażdanka na forum ale nie robi pozytywnego wrażenia - może nawet odstrasza potencjalnych użytkowników (wszak wiadomo że rosyjskie wirusy (także komputerowe) są niezwyciężone, a rosyjscy hakerzy niepokonani - brzmi żartobliwie ale w gruncie rzeczy naprawdę ludzie się boją rosyjskich stron internetowych (i słusznie gorsza wylęgarnia wirusów to tylko chiny, a większe szpiegowanie tylko miłujące wolność USA).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.08.2013 18:08 przez kirlan.)
02.08.2013 17:58
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | Pedagodzy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS